VIII Energetyczne Forum PGE Dystrybucja dla Samorządów

VIII Energetyczne Forum PGE Dystrybucja dla Samorządów

20 października odbyło się VIII Energetyczne Forum PGE Dystrybucja Oddział Warszawa dla Samorządów, na którym Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowała Starosta Węgrowski Ewa Besztak.

Na Forum przedstawiona została działalność Oddziału Warszawa, zaprezentowane zostały najważniejsze inwestycje oraz przyszłe plany inwestycyjne. Dyskutowano także o wspólnych działaniach mogących przyspieszyć realizację inwestycji sieciowych m. in. poprzez regulację stanu prawnego gruntów, służebność przesyłu itp. Dyskutowano także o wpływie odnawialnych źródeł energii na sieć dystrybucyjną.