powiatwegrowski.pl - Strona główna

VII Kongres Promocji Mazowsza

Drukuj
Wicestarosta Halina Ulińska dzieliła się dobrymi praktykami w dziedzinie promocji powiatu węgrowskiego. (galeria: 1)

Na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Wicestarosta Halina Ulińska  wzięła udział w VII  Kongresie Promocji Mazowsza, który odbył się 8 czerwca 2017 r. w Warszawie. Spotkanie rozpoczęła Pani Izabela Stelmańska zastępca Dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystki UMWM przedstawiając temat przewodni obrad jakim była promocja i zarządzanie marką. Uczestnicy wysłuchali wystąpień i wzięli udział w warsztatach dotyczących:

- zarządzania marką, czyli jak sprostać wyzwaniom marketingowym JST w XXI w.

- koordynacji promocji JST na rzecz budowania spójnej marki,

- znaczenia małej i dużej architektury dla tożsamości miejsca marki,

- realizacji idei marki regionu w przestrzeni i  produktach turystycznych.

Wicestarosta Halina Ulińska wzięłą udział w panelu dyskusyjnym, w którym dzieliła się dobrymi praktykami w dziedzinie promocji powiatu węgrowskiego. W Kogresie uczestniczył także wójt Gminy Sadowne Waldemar Cyran.

Kongres rozpoczęła Pani Izabela Stelmańska Dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego (galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
Panel dyskusyjny. (galeria: 6)
Panel dyskusyjny. Od lewej: Michał Mango ekspert ds. eventów sportowych, Tomasz Bęben Dyrektor Filharmonii Łódzkiej, Wicestarosta Halina Ulińska, Dyrektor Izabela Stelmańska i Tomasz Jagodziński Dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. (galeria: 7)
(galeria: 8)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.