V Węgrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

powiatwegrowski.pl - Strona główna

V Węgrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Drukuj
(galeria: 1)

W dniu 6 kwietnia 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, pod honorowym patronatem Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka, odbyły się „ V Węgrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości".

Zebranych powitała dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie Anna Wieczorek, dziękując wystawcom za uczestnictwo. Następnie głos zabrał Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk, który podkreślił, jak ważne jest aby każdy z nas miał pracę, dzięki której będzie mógł zapewnić spokojny byt sobie i swojej rodzinie. Głos zabrała także Wicestarosta Halina Ulińska, która mówiła o roli szkół ponadgimnazjalnych w kształceniu zawodowym młodzieży. Bardzo cenna jest współpraca szkół w tym zakresie z zakładami pracy, w których odbywa się szkolenie i praktyczna nauka zawodu uczniów.

W targach uczestniczyli wystawcy z terenu woj. mazowieckiego, reprezentujący różne branże prowadzonej działalności gospodarczej. Procesy rekrutacyjne w służbach mundurowych przybliżyli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień w Mińsku Mazowieckim. Targi odwiedzały osoby zainteresowane znalezieniem pracy a także młodzież, która jest w ostatnich klasach szkół ponadgimnazjalnych aby zapoznać się z dostępnym rynkiem. Była to znakomita okazja podzielenia się wzajemną wiedzą i doświadczeniem, a także szansą na przybliżenie własnej oferty zatrudnieniowej lub szkoleniowej osobom zainteresowanym podjęciem pracy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Targach i zapraszamy na kolejne w przyszłym roku.

Zebranych przywitała dyrektor PUP Anna Wieczorek (galeria: 2)
(galeria: 3)
Wystąpienie Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka (galeria: 4)
(galeria: 5)
Wystąpienie Wicestarosty Haliny Ulińskiej (galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
(galeria: 23)
(galeria: 24)
(galeria: 25)
(galeria: 26)
Od lewej: Dyrektor ZSP Janusz Baum, Starosta Krzysztof Fedorczyk, Wicestarosta Halina Ulinska, Dyrektor PUP Anna Wieczorek, Ewa Noszewska i Wójt Gminy Stoczek Mieczysław Wójcik. (galeria: 27)
(galeria: 28)
(galeria: 29)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.