Uroczyste przekazanie dotacji z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Uroczyste przekazanie dotacji z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Drukuj
(galeria: 1)

W środę, 23 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się uroczyste przekazanie czeków z dofinansowania Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Na rozpoczęcie spotkania Starosta Powiatu Węgrowskiego Ewa Besztak przywitała zebranych gości: Senator RP Marię Koc, Posła na Sejm RP Macieja Górskiego, Wicewojewodę Mazowieckiego Sylwestra Dąbrowskiego, Kierownika Delegatury MUW w Siedlcach Annę Kaszubę, samorządowców z terenu powiatu, burmistrzów, wójtów, członków zarządu oraz radnych Powiatu Węgrowskiego. Słowa do uczestników wydarzenia skierowali także: Senator Maria Koc, Poseł Maciej Górski oraz Wicewojewoda Sylwester Dąbrowski. Po przemowach samorządowców odbyło się uroczyste przekazanie czeków.

Samorząd Powiatu Węgrowskiego otrzymał 7 791 184 zł, które są przeznaczone na rozbudowę drogi powiatowej nr 4248W na odcinku Grębków – Podsusze.

Gmina Łochów otrzymała 887 234,07 zł, na przebudowę ulicy Sadowej w Łochowie.

Miasto Węgrów za uzyskane 4 674 000 zł, rozbuduje Al. Partyzantów.

Gmina Wierzbno otrzymała 558 497,66 zł, na przebudowę drogi w miejscowościach Wyględówek i Nadzieja.

Gmina Sadowne otrzymała 649 814,22 zł, z którego zostanie przebudowana droga gminna Złotki – Kolonia Złotki.

Gmina Liw za uzyskane 2 303 194,78 zł, dokona rozbudowy drogi gminnej Ludwinów – Osowiec.

Starosta Węgrowski wraz z pozostałymi członkami Samorządu Powiatu Węgrowskiego serdecznie dziękuje Premierowi RP Mateuszowi Morawieckiemu za przekazanie dotacji na modernizację dróg w naszym powiecie. Szczególne podziękowania należą się także Parlamentarzystom wspierających Powiat Węgrowski: Senator RP Marii Koc oraz Posłowi na Sejm RP Maciejowi Górskiemu.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.