Uroczyste otwarcie przebudowanej drogi powiatowej Stoczek - Wrotnów w miejscowościach Miednik i Kozołupy

24 czerwca miało miejsce uroczyste otwarcie przebudowanego odcinka drogi powiatowej nr 4216W Stoczek - Wrotnów w miejscowościach Miednik i Kozołupy. Wartość inwestycji to 1 190 000 zł.

W trakcie prac modernizacyjnych wykonano nakładkę jezdni z betonu asflatowego oraz wykonano pobocza z kruszywa naturalnego. Kwota 559 300 zł pochodziła z budżetu Powiatu Węgrowskiego, natomiast 630 700,00 z budżetu Gminy Stoczek. Inwestycja była realizowana na podstawie porozumienia powierzającego zadanie do realizacji Gminie Stoczek.

W wydarzeniu udział wzięli: Senator RP Maria Koc, Wojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski, Kierownik Delegatury Wojewódzkiego Urzędu Mazowieckiego w Siedlach Anna Kaszuba, ksiądz Daniel Obzejda, Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Węgrowski Marek Renik, Wójt Gminy Stoczek Zbigniew Kłusek, Członek Zarządu Powiatu Węgrowskiego Tadeusz Kot, Radny Powiatu Węgrowskiego Paweł Stelmach, Radni Gminy Stoczek: Zdzisław Kalisz, Marzena Kaczmarczyk oraz Ewa Sadolewska pełniąca jednocześnie funkcję Sołtysa Wsi Miednik, Skarbnik Gminy Stoczek Marzena Chmura, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Marcin Gąsiorek, Przedstawiciel wykonawcy Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów Sp. z o. o. Sławomir Proch, Sołtys Wsi Kałęczyn Mariola Książek, Sołtys Wsi Kozołupy Paulina Rusjan.