Uczestnicy zimowiska w Starostwie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Uczestnicy zimowiska w Starostwie

Drukuj
Pamiątkowe zdjęcie w sali konferencyjnej. Uczestnicy zimowiska w kamizelkach odblaskowych - upominku od Starostwa. (galeria: 1)

13 lutego 2017 roku Starostwo Powiatowe w Węgrowie odwiedziła grupa uczestników (dzieci ze szkoły podstawowej) półkolonii organizowanych  w czasie ferii zimowych przez Parafię – Bazylikę w Węgrowie wraz z opiekunami: ks. Wojciechem Wysockim i ks Emilem Skobel.

Gospodarzem spotkania była Wicestarosta Halina Ulińska, która krótko scharakteryzowała Powiat Węgrowski, mówiąc o jego walorach przyrodniczych, kulturowych i turystycznych a następnie został wyświetlony film o Powiecie Węgrowskim.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dla uczestników półkolonii przygotowany został poczęstunek a także upominki z logo Powiatu Węgrowskiego, w tym również kamizelki odblaskowe, które będą służyły ich bezpiecznemu poruszaniu się po drogach.

Wicestarosta Halina Ulińska przywitała uczestników zimowych półkolonii z opiekunami (galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.