Trwa rozbudowa ulic Żeromskiego, Polnej i Wieniawskiego w Węgrowie

Trwa rozbudowa ulic Żeromskiego, Polnej i Wieniawskiego w Węgrowie

Trwają zaawansowane prace związane z rozbudową ulic Żeromskiego, Polnej i Wieniawskiego w Węgrowie. Wartość inwestycji to 5 987 935,71 zł.

Obecne prace realizowane są na ulicach Polnej i Wieniawskiego, gdzie przebudowano infrastrukturę podziemną, wykonano podbudowę z mieszanki bitumicznej, podbudowę pod chodniki i zatoki parkingowe, ustawiono obrzeża i krawężniki, wykonano chodniki z kostki oraz powstało nowe rondo. W 2021 roku prace będą kontynuowane.

Finansowanie inwestycji:

• środki z budżetu państwa w ramach Funduszu Dróg Samorządowych - 4 110 200,71 zł
  • środki z budżetu Powiatu Węgrowskiego – 938 867,50 zł
  • środki z budżetu Miasta Węgrów – 938 867,50 zł