Teatr bez teatru – teatr Norwida

Teatr bez teatru – teatr Norwida

Czwarte z cyklu dwunastu spotkań z Norwidem na okoliczność Roku Norwida odbędzie się 23 kwietnia 2021 r. Emisja online początek godzina 18.00. Gospodarzem spotkania jest Gmina Dąbrówka, jeden z dziewięciu sygnatariuszy listu intencyjnego z 12 listopada 2020 roku w sprawie obchodów w 2021 Roku 200 Rocznicy urodzin wieszcza, zaś organizatorem spotkania jest Gminne Centrum Kultury w Dąbrówce. Spotkaniu nadano wymowny tytuł „Teatr bez teatru – teatr Norwida” a uczestniczyć w nim będą Anna Kękuś i Grzegorz Mrówczyński. Link do wydarzenia -> https://fb.me/e/3AnbvofIX

Szczegółowe informacje zawarte są w opisie wydarzenia.

12 spotkań tematycznych pn. „Moja droga do Norwida”, które odbywają się pod koniec każdego miesiąca jest poświęcone Cyprianowi Norwidowi - wielkiemu poecie, dramaturgowi, rzeźbiarzowi, malarzowi i myślicielowi. Stanowią one jeden z istotnych elementów obchodów Roku Norwida, których sygnatariuszem jest również Powiat Węgrowski.