Szpital Powiatowy nawiązał współpracę z Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Szpital Powiatowy nawiązał współpracę z Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach

Drukuj
(galeria: 1)

W siedzibie siedleckiego UPH doszło dzisiaj do podpisania porozumienia o współpracy między Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Węgrowie a Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

Ramowe porozumienie o współpracy zakłada umożliwienie odbywania praktyk studentom kierunku „pielęgniarstwo” w Szpitalu Powiatowym w Węgrowie. UPH zobowiązało się do wsparcia merytorycznego węgrowskiej placówki oraz pomocy w nawiązywaniu kontaktów z przedstawicielami nauki.

Ważną rolę przy podpisaniu umowy odegrała Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, jedna z inicjatorek wydarzenia. W bezpośrednich ustaleniach uczestniczyli także Starosta Węgrowski Ewa Besztak oraz Wicestarosta Węgrowski Marek Renik.

Ze strony SP ZOZ w Węgrowie umowę podpisał Dyrektor lek. med. Artur Skóra, ze strony UPH w Siedlcach Rektor dr hab. Tamara Zacharuk, profesor UPH.

(galeria: 2)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.