powiatwegrowski.pl - Strona główna

Święto węgrowskiej Policji

Drukuj
(galeria: 1)

W piątek 23 lipca na placu przy Komendzie Powiatowej w Węgrowie miały miejsce Powiatowe Obchody Święta Policji. W trakcie uroczystego apelu Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie mł. insp. Zbigniew Zięcina oraz Starosta Węgrowski Ewa Besztak wręczyli akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. Patronat honorowy nad świętem objął gen. insp. dr Jarosław Szymczyk - Komendant Główny Policji.

Powiatowe obchody Święta Policji rozpoczęły się od złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą pomordowanych policjantów w Ostaszkowie i Miednoje, która umieszczona jest na fasadzie budynku Komendy. Kwiaty złożyli przedstawiciele Policji z Komendantem na czele oraz Starosta Ewa Besztak, Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela i w imieniu Posła na Sejm RP Macieja Górskiego dyrektor biura Maciej Robak.

Po złożeniu kwiatów przyszedł czas na okolicznościowe przemówienia oraz mianowanie na wyższy stopień, które otrzymało 37 policjantów i 7 policjantek.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.