Święto Policji w Węgrowie

Święto Policji w Węgrowie

Uroczyste obchody Święta Policji w Węgrowie odbyły się w dniu 31 lipca 2015 roku. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w Bazylice Mniejszej w Węgrowie pod przewodnictwem
Ks. Biskupa Tadeusza Pikusa.
Oficjalne obchody odbyły się na Rynku Mariackim w Węgrowie. Na uroczystości przybyli przedstawiciele władz Policji, Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz inni zaproszeni goście. Funkcjonariusze Policji zostali wyróżnieni za wzorową pracę odznaczeniami oraz awansami na wyższy stopień. Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk otrzymał srebrny medal za zasługi dla Policji. Uroczystość uświetni występ orkiestry OSP z Liwa.

przemawia Komendant Mirosław Olszewski (galeria: 4)
wręczenie srebrnego medalu za zasługi dla Policji Staroście węgrowskiemu Krzysztofowi Fedorczykowi nadanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych (galeria: 5)
Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Janusz Stępniak i Komendant Komedy Powiatowej w Węgrowie nakom. Mirosław Olszewski przed wręczeniem akt nadania wyższych stopni Policjantom. (galeria: 6)