Świąteczno-noworoczne spotkanie w Drohiczynie

Świąteczno-noworoczne spotkanie w Drohiczynie

3 stycznia 2024 r. w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie odbyło się świąteczno-noworoczne spotkanie samorządowców,  w którym udział wzięła delegacja reprezentująca Samorząd Powiatu Węgrowskiego. Gospodarzem uroczystości był Ordynariusz Drohiczyński Ksiądz Biskup Piotr Sawczuk.

W spotkaniu z biorącymi udział w wydarzeniu: parlamentarzystami, samorządowcami, przdstwicielami służb mundurowych i jednostek kultury uczestniczyli także: Biskup Senior Antoni Pacyfik Dydycz i Biskup Senior prof. dr hab. Tadeusz Pikus.

Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Redosz i Wicestarosta Marek Renik złożyli zgromadzonym noworoczne życzenia zdrowia i wszelkich łask Bożych.

Na zakończenie zebrani wysłuchali kolęd w wykonaniu scholi dziecięcej z Łochowa.