Świąteczne spotkanie "Solidarności"

Świąteczne spotkanie "Solidarności"

Dnia 20 grudnia 2017 r. w internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie odbyło się świąteczne spotkanie członków i sympatyków NSZZ „Solidarność” i Solidarności RI z terenu Powiatu Węgrowskiego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele lokalnych samorządów w tym: Wicestarosta Halina Ulińska,  Burmistrz Miasta Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki i Wiceburmistrz Leszek Redosz, Przewodniczący Rady Miasta Węgrowa Jacek Antoński, Wójt Gminy Liw Bogusław Szymański.  Wspólną modlitwę, którą poprzedziło przekazanie światełka pokoju przez harcerzy ze SOSzW w Węgrowie,  poprowadził Ks. Romuald Kosk. Zabierając głos w imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego, Wicestarosta Halina Ulińska złożyła życzenia związkowcom i ich najbliższy, przypominając o znaczeniu „Solidarności” dla naszego kraju i lokalnej społeczności.