Świąteczne spotkania

Świąteczne spotkania

Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk uczestniczył w świątecznych spotkaniach zorganizowanych przez placówki prowadzone przez Powiat Węgrowski. Spotkał się m.in. z wychowankami i pracownikami Domu Dziecka „Julin” w Kaliskach, Pracownikami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie a także z podopiecznymi ŚDS w Miedznie. Uczestnicy warsztatów Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie przygotowali na swoją uroczystość piękną część artystyczną, która wprowadziła wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.