STUDNIÓWKI 2022

STUDNIÓWKI 2022

I LO. im. A. Mickiewicza w Węgrowie (galeria: 1)

Tradycyjnie już w styczniu każdego roku, na umowne STO DNI PRZED MATURĄ, w całej Polsce odbywają się bale studniówkowe, na których bawią się uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych.

Na tegorocznych balach szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Węgrowski bawili się uczniowie:

- Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem – 15 stycznia

- I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie – 22 stycznia

- Zespółu Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie – 30 stycznia

Komitety studniówkowe zadecydowały, że wszystkie bale odbędą się poza murami szkół.

Obecni na studniówkach przedstawiciele Samorządu Powiatu Węgrowskiego: Starosta Węgrowski Ewa Besztak i Wicestarosta Marek Renik życzyli maturzystom niezapomnianych studniówkowych chwil i powodzenia podczas egzaminu dojrzałości.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie zrezygnował w tym roku z organizacji balu.

ZSP w Sadownem (galeria: 2)
ZSP w Sadownem (galeria: 3)
ZSP w Sadownem (galeria: 4)
ZSP w Sadownem (galeria: 5)