Spotkanie ze Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Spotkanie ze Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Drukuj
(galeria: 1)

15 grudnia br. w siedzibie Starostwa gościliśmy Członków Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału w Węgrowie. Gospodarzem spotkania była Wicestarosta Halina Ulińska, która przywitała gości i wyraziła zadowolenie z tak licznego ich przybycia.

Przewodniczący Związku Pan Leszek Stoczkowski przedstawił podstawę prawną i obszary działalności stowarzyszenia, wysuwając jednocześnie postulaty dotyczące współpracy ze Starostwem, gdyż Związek zrzesza emerytów i rencistów z terenu Powiatu Węgrowskiego. Ukazując problemy, z jakimi spotyka się działalność Związku, członkowie jego Zarządu (Przewodniczący Leszek Stoczkowski, Wiceprzewodnicząca Cecylia Rybak i Skarbnik Danuta Ufnal) wyraził nadzieję na nawiązane ścisłej współpracy i pomoc w organizacji zadań.

Wicestarosta odpowiedziała na pytania i postulaty zgłaszane przez Przewodniczącego, podkreśliła, że w obszarze działań prospołecznych Strategii Rozwoju Powiatu Węgrowskiego są zawarte zadania dotyczące wspierania osób starszych, emerytów, osób niepełnosprawnych. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia złożyła obecnym na spotkaniu a także ich najbliższym życzenia zdrowych, spokojnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, upływających w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Przybyli mogli wysłuchać także pięknego pokazu gry na akordeonie w wykonaniu utalentowanego ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie Karola Wysockiego, którego nagrodzono gromkimi brawami.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.