powiatwegrowski.pl - Strona główna

Spotkanie z uczennicami SOS

Drukuj
Uczennice klasy pierwszej prezentują zakupione przez Starostwo obuwie sportowe. Obok: Wicestarosta Halina Ulińska, Naczelnik Tadeusz Krupa i Dyrektor Janusz Baum. (galeria: 1)

Wręczenie zakupionego przez Starostwo Powiatowe w Węgrowie wyczynowego obuwia sportowego dla uczennic z Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego było okazją do wspólnego spotkania Wicestarosty Haliny Ulińskiej i Naczelnika Wydziału Oświaty Tadeusza Krupy, dyrektora ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, trenerek i zawodniczek z klasy I i II II Liceum Ogólnokształcącego. Gospodarzem spotkania była Wicestarosta Halina Ulińska, która pogratulowała zawodniczkom zapału do uprawiania tej dyscypliny sportu i życzyła aby młode zawodniczki rozwijały swoje siatkarskie umiejętności promując na arenie krajowej i międzynarodowej Powiat Węgrowski. Wicestarosta podkreśliła także ważną rolę utworzonej w przez Starostwo w 2015 r. Akademii SOS.

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie złożył na ręce Wicestarosty Haliny Ulińskiej podziękowania dla Powiatu Węgrowskiego za coroczne wsparcie finansowe ośrodka SOS. Każda z zawodniczek i trenerek otrzymała od Starostwa Powiatowego gadżety promocyjne. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze, a zakończyła je osobista prezentacja przez uczennice-siatkarki z klasy I nowo zakupionego obuwia.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.