powiatwegrowski.pl - Strona główna

Spotkanie z siatkarkami SOS

Drukuj
(galeria: 1)

Zawodniczki z Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego II LO przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie wraz z trenerkami Barbarą Murawską, Małgorzatą Kozieł i Moniką Skórką oraz Dyrektorem Jackiem Nowotniakiem w dniu 13 lutego 2018 r.  przybyły na spotkanie do Starostwa Powiatowego w Węgrowie. Gości powitali Starosta Węgrowski Krzysztof  Fedorczyk, Wicestarosta Halina Ulińska i Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Tadeusz Krupa.

Każda z Pań trenerek przedstawiła swoje zawodniczki a także przybliżyła ostatnie miesiące ich sportowej rywalizacji, zakończone sukcesami, których ukoronowaniem było wywalczenie przez grupę kadetek i juniorek awansu do I Ligi. Na zakończenie spotkania każda z dziewcząt otrzymała od Starostwa Powiatowego gadżety promocyjne.

Po raz pierwszy od sześciu lat funkcjonowania Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego aż dziewięć dziewcząt z SOS gra z w II ligowym zespole Nike Węgrów. Starosta i Wicestarosta pogratulowali zawodniczkom i trenerkom osiągniętego sukcesu a także podziękowali za dotychczasową pracę i grę wręczając upominki z gadżetami promocyjnymi Powiatu Węgrowskiego.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.