Spotkanie z seniorami

Spotkanie z seniorami

Dnia 17 maja 2018 r. do Starostwa Powiatowego w Węgrowie przybyli członkowie Klubu Seniora "Miła Przystań" z Węgrowa. Po powiatniu zebranych Wicestarosta Halina Ulińska omówiła działalność Samorządu Powiatu Węgrowskiego dotyczącą aktualnie realizowanych inwestycji, mających bezpośredni wpływ na poprawę życia mieszkańców oraz przedsięwzięcia promujące Powiat Węgrowski, na które zapraszani są także członkowie Klubu Seniora. Odpowiadała także na pytania zadawane przez przybyłych gości. Rozmowy przebiegły w miłej atmosferze. Poprzednie spotkanie z Klubem Seniora "Miła Przystań" odbyło się 30 marca 2017 r.