Spotkanie z hodowcami bydła mlecznego

Spotkanie z hodowcami bydła mlecznego

Spotkanie z hodowcami bydła mlecznego (galeria: 1)

15 marca 2016 r. w sali hotelu „U Ojdanów” w Węgrowie odbyło się spotkanie z Hodowcami bydła mlecznego z powiatu węgrowskiego zorganizowane przez Mazowiecki Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka wspólnie z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka – Region.  Udział w spotkaniu wziął również Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk i Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego Bożena Gierej. Tematem przewodnim spotkania było przedstawienie wyników prowadzenia oceny wartości użytkowej bydła mlecznego uzyskanych w 2015 roku.

Starosta Krzysztof Fedorczyk powitał zgromadzonych na sali hodowców i przybyłych gości. Gratulując wszystkim dobrych wyników, słowa podziwu skierował do licznie zgromadzonej grupy młodych rolników obecnych na sali, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność. Starosta życzył wszystkim, aby cena mleka rosła i zachęcała hodowców do dalszej pracy na rzecz rozwoju swojego gospodarstwa.

Spotkanie z hodowcami bydła mlecznego (galeria: 2)
Spotkanie z hodowcami bydła mlecznego (galeria: 3)
Spotkanie z hodowcami bydła mlecznego (galeria: 4)
Spotkanie z hodowcami bydła mlecznego (galeria: 5)