Spotkanie z dyrektorami szkół

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Spotkanie z dyrektorami szkół

Drukuj
(galeria: 1)

26 lutego 2019 roku o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyło się zebranie organizacyjno-robocze z dyrektorami szkół i placówek oświatowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Węgrowski. Powiat Węgrowski reprezentowała Ewa Besztak – Starosta Węgrowski, Marek Renik – Wicestarosta, Tadeusz Krupa – Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Węgrowie oraz Artur Kulik – Inspektor z Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki.

Kierownictwo szkół i placówek oświatowych reprezentowane było przez: Jacka Nowotniaka – Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, Małgorzatę Janiuk – Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, Andrzeja Suchenka – Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie, Sławomira Ryszawę – Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem, Marię Pełkę – Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ostrówku, Hannę Kasperowicz – Dyrektor – Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie, Monikę Kowalską – Zastępcę Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku oraz Izabelę Ratyńską – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie.

Na zebraniu zostały omówione wstępne wytyczne do projektów arkuszy organizacyjnych szkół i placówek oświatowych na rok szkolny 2019/2020. Poruszono kwestie związane ze wzrostem wynagrodzenia nauczycieli z wyrównaniem od dnia 1 stycznia 2019 roku. Następnie przedstawiono szczegóły rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”. Na sam koniec zebrania zaprezentowano sprawy związane z przystąpieniem szkół i placówek oświatowych do projektu Ministerstwa Cyfryzacji pn.: „MLegitymacja szkolna”.

 

Artur Kulik – Inspektor w Wydziale Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.