Spotkanie w sprawie potrzeb w zakresie przebudowy i remontu dróg na terenie gminy Liw

W dniu 17 września br. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się spotkanie, podczas którego omówiono najpilniejsze potrzeby w zakresie przebudowy i remontu dróg na terenie gminy Liw.

Szczegółowo omówiono koncepcję projektową zakończenia przebudowy drogi powiatowej nr 4229W w miejscowości Ruchna. Poruszono również konieczność przebudowy drogi powiatowej nr 4222W Wrotnów-Tchórzowa-Starawieś przez miejscowość Tończa, wyremontowania drogi powiatowej nr 4227W na Sowią Górę, jak również zakończenia przebudowy drogi powiatowej 4224W relacji Węgrów – Popielów – Turna –Górki Borze.

W spotkaniu udział wzięli Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Węgrowski Marek Renik, Wójt gminy Liw Katarzyna Żelazowska, Sekretarz gminy Liw Bogusław Szymański, Naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Ewa Ufnal oraz dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Węgrowie Marcin Gąsiorek.

Tekst: Wydział Inwestycji i Rozwoju