Spotkanie robocze dotyczące współpracy Powiatu Węgrowskiego z Gminą Wierzbno

Spotkanie robocze dotyczące współpracy Powiatu Węgrowskiego z Gminą Wierzbno

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się spotkanie robocze dotyczące współpracy Powiatu Węgrowskiego z Gminą Wierzbno.

Tematem rozmów były m.in.: organizacja Dożynek Powiatowych 2023, które w tym roku odbędą się na terenie Gminy Wierzbno, zaplanowanie uroczystości otwarcia ukończonych inwestycji drogowych oraz realizacja kolejnych wspólnych działań inwestycyjnych.

W spotkaniu uczestniczyli: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik, Wójt Gminy Wierzbno Emil Wąsowski, Radny Rady Powiatu Łukasz Komorowski i Naczelnik Wydziału Promocji Adrian Majewski.