Spotkanie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa

Spotkanie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa

Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk przedstawił istotne zagadnienia dla utrzymania bezpieczeństwa i porządku Powiatu Węgrowskiego (galeria: 1)

W dniu 25 lutego 2016 r., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, odbyło się posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku pod przewodnictwem Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka. Omawiano na nim następujące zagadnienia:

- bezpieczeństwo powodziowe na terenie naszego powiatu

- udzielanie niezbędnej pomocy osobom potrzebującym wsparcia w sezonie zimowym 2015/2016

- podjęte działania w okresie zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży

- występowanie i zwalczanie narkomanii, ze szczególnym uwzględnieniem szkół

- utrzymanie dróg lokalnych

W obradach udział wzięli członkowie Komisji oraz zaproszeni goście ze służb powiatowych, inspekcji, straży i innych instytucji zajmujących się omawianymi zagadnieniami.

Naczelnik WZK: Włodzimierz Cichocki

Posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku (galeria: 2)
Posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku (galeria: 3)