Spotkanie noworoczne członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości

Spotkanie noworoczne członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości

Wystąpienie Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc (galeria: 1)

Dnia 11 stycznia 2019 r. przedstawiciele samorządu Powiatu Węgrowskiego: Starosta Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik i Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz, uczestniczyli w spotkaniu noworocznym członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości . Na uroczystości przybyli także: Ks. Biskup Antoni Dydycz, Minister Energii Krzysztof Tchórzewski, Minister Środowiska Henryk Kowalczyk, Senator Waldemar Kraska, Europoseł Zbigniew Kuźmiuk, Poseł Teresa Wargocka, Poseł Grzegorz Woźniak, radni województwa mazowieckiego, samorządowcy a także przedstawiciele administracji rządowej. Zebranych powitała Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, która złożyła wszystkim świąteczno-noworoczne życzenia. Pani Marszałek dziękowała uczestnikom za dotychczasową dobrą współpracę. Spotkanie było także okazją do omówienia spraw ważnych dla mieszkańców powiatu.

Ks. Biskup Antoni Dydycz (galeria: 2)