Spotkanie informacyjno – rekrutacyjne na potrzeby nowopowstałej firmy TRIOL

Spotkanie informacyjno – rekrutacyjne na potrzeby nowopowstałej firmy TRIOL

W dniu 29 listopada br. na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyło się spotkanie informacyjno – rekrutacyjne na potrzeby nowo powstałej firmy TRIOL z udziałem Starosty Węgrowskiego Ewy Besztak.

TRIOL jest międzynarodowym producentem zaawansowanego technologicznie i innowacyjnego sprzętu: przemienników częstotliwości niskiego i średniego napięcia, stacji kontroli urządzeń podwodnych, systemów telemetrycznych oraz unikalnych instalacji do produkcji ropy naftowej. Na rynku elektroenergetyki działa od ponad 30 lat, wykonując pełny zakres prac – od opracowania i produkcji urządzeń po sprzedaż i wdrożenie u klienta. Swoje zakłady produkcyjne i przedstawicielstwa posiada na Ukrainie, w Polsce i USA.

Firma TRIOL na skutek wybuchu wojny na Ukrainie przeniosła swoją działalność z Charkowa do Ostrówka gm. Łochów. Obecne zatrudnia 80 osób, a w roku następnym planuje zatrudnić do 300 osób. Gwarantuje stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenia, stwarza warunki do podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego pracowników.

W obecnej chwili poszukuje pracowników na stanowiska:

1. Operator maszyn CNC: LASER, GIĘTARKA,
  2. Operator maszyn skrawających: TOKARZ, FREZER, SZLIFIERZ,
  3. Monter elektronicznego wyposażenia maszyn i urządzeń,
  4. Monter-elektronik – układy elektroniczne automatyki przemysłowej,
  5. Monter montażu mechanicznego,
  6. Spawacz,
  7. Elektryk.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji można uzyskać w Powiatowym  Urzędzie Pracy w Węgrowie, pokój nr. 206.

Info: PUP w Węgrowie