Spotkanie informacyjno-konsultacyjne z udziałem Wiceprezesa NFOŚiGW Artura Michalskiego

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne z udziałem Wiceprezesa NFOŚiGW Artura Michalskiego

Drukuj
(galeria: 1)

Gospodarka wodno-ściekowa, rozwój ciepłownictwa czy też dbałość o efektywność energetyczną budownictwa, to ważne zadania jakie stoją przed każdą gminą. Na zaproszenie Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc oraz Starosty Węgrowskiego Ewy Besztak do Węgrowa przyjechał Wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Artur Michalski.

Spotkanie odbyło się 18 marca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie i było okazją do poruszenia tych ważnych kwestii. Oprócz wystąpień Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc, Wiceprezesa Artura Michalskiego i Starosty Ewy Besztak, głos zabrali pracownicy poszczególnych wydziałów NFOŚiGW.

Ewa Kamieńska, Dyrektor Departamentu Ochrony Wód przedstawiła prelekcję na temat „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach”. Następnie głos zabrał Grzegorz Tobolczyk, Specjalista w Departamencie Energii, który opowiedział o rozwoju ciepłownictwa. Kolejna prezentacja dotyczyła „Wspierania budownictwa energetycznego i efektywności energetycznej w budynkach”, a wygłosił ją Sebastian Nowak, Kierownik Wydziału Budownictwa. Jako ostatnia głos zabrała Anna Trudzik, Kierownik Wydziału Projektu Doradztwa Energetycznego, która wygłosiła prezentację pt. „My doradzamy – Ty oszczędzasz. Wsparcie doradcze w zakresie efektywności energetycznej OZE”.

Na zakończenie spotkania przewidziano czas na pytania oraz indywidualne konsultacje. W spotkaniu udział wzięli burmistrzowie i wójtowie, radni powiatowi i miejscy, przedstawiciele gmin i instytucji publicznych.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.