Spotkanie dotyczące przebudowy drogi powiatowej Węgrów – Ruchna

Spotkanie dotyczące przebudowy drogi powiatowej Węgrów – Ruchna

W okresie międzyświątecznym w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się spotkanie z udziałem Senator RP Marii Koc, Starosty Węgrowskiego Ewy Besztak, Wójta Gminy Liw Bogusława Szymańskiego, Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Marcina Gąsiorka oraz pracowników merytorycznych na temat przebudowy drogi powiatowej Węgrów – Ruchna.

Inwestycja miałaby powstać w ramach dofinansowania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, który ma być dedykowany tworzeniu infrastruktury na terenach popegeerowskich. W ramach prac powstałyby także chodniki oraz ścieżka rowerowa. Planowana termin realizacji inwestycji to 2022 rok.