Spotkanie dotyczące promocji lokalnych produktów kulinarnych

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Spotkanie dotyczące promocji lokalnych produktów kulinarnych

Drukuj
Spotkanie otworzyła Wicestarosta Halina Ulińska (galeria: 1)

Na zaproszenie Wicestarosty Haliny Ulińskiej w dniu 27 marca 2017 r. do Starostwa Powiatowego w Węgrowie przybyli wytwórcy lokalnych produktów kulinarnych i restauratorzy z terenu Powiatu Węgrowskiego. W spotkaniu udział wzięli: Wicestarosta Halina Ulińska, Manager Pałacu Łochów Agnieszka Bronisz i Szef Kuchni Pałacu Łochów Mariusz Ziółkowski, Manager Hotelu Everest w Węgrowie Maria Szcześniak, Martyna Częścik i Stanisława Góral z Żulina, Panie Dorota Rogalska i Jolanta Węcławska reprezentujące Stowarzyszenie „Liwianki”, Pani Ewa Chomżyńska reprezentująca Stowarzyszenie „Skarbiec” z Miedznej a także Panie Dorota Szczygielska i Helena Solka z Węgrowa.

Wicestarosta Halina Ulińska witając zebranych podkreśliła znaczenie współpracy w zakresie promocji produktów kuchni regionalnej i tradycyjnej. Spotkanie miało na celu ułatwienie wzajemnych kontaktów, których wynikiem będą wspólne działania promujące Powiat Węgrowski poprzez kulinaria. Dodatkowo Wicestarosta odpowiadała na pytania dotyczące trwającego naboru na Konkurs Produkt Turystyczny Powiatu Węgrowskiego i możliwości udziału w oragnizowanych w 2017 roku przez Powiat Węgrowski II Kongresie Turystycznym oraz XI Sejmiku Turystycznym Mazowsza, który odbędzie się w Łochowie. Rozmowy i wymiana doświadczeń bardzo dobrze rokują na współpracę, a co za tym idzie szerszą promocję Powiatu Węgrowskiego.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
Wymiana kontaktów (galeria: 5)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.