powiatwegrowski.pl - Strona główna

Spotkanie dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej

Drukuj
(galeria: 1)

W dniu 13 marca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, odbyło się spotkanie w sprawie omówienia sytuacji na terenie powiatu węgrowskiego, związanej z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Spotkanie prowadziła Starosta Węgrowska- Ewa Besztak w którym uczestniczyli: Dyrektor SP ZOZ w Węgrowie, Kierownik Sekcji Epidemiologii PSSE w Węgrowie, Komendant oraz Pierwszy Zastępca Komendanta KP Policji w Węgrowie, wójtowie i burmistrzowie z terenu powiatu węgrowskiego. W trakcie posiedzenia wysłuchano informacji Kierownika Sekcji Epidemiologicznej PSSE w Węgrowie oraz Dyrektora SP ZOZ w Węgrowie:

- dotyczącej aktualnej sytuacji epidemiologicznej, codziennych komunikatów ukazujących się na stronie PSSE w Węgrowie;

- bieżących działań podejmowanych przez SP ZOZ w Węgrowie i PSSE w Węgrowie.

Na spotkaniu przedstawiono również planowane do wprowadzenia przedsięwzięcia, związane z funkcjonowaniem urzędów- zarówno starostwa jak i miast i gmin.

(galeria: 2)
(galeria: 3)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.