Spartakiada "Dam z siebie wszystko"

Spartakiada "Dam z siebie wszystko"

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie w dniu 18.10.2017 r. odbyło się otwarcie Spartakiady „Dam z siebie wszystko”. Inicjatywa Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Osobom Dorosłym w tym Dzieciom, Młodzieży i Osobom Dorosłym z Niepełnosprawnością „DOM” w Miedznie miała na celu wsparcie oraz upowszechnienie kultury fizycznej wśród osób niepełnosprawnych. Spartakiada została zorganizowana dzięki wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego. Uczestnicy rywalizowali w specjalnie dla nich przygotowanych konkurencjach połączonych z integracją, ale przede wszystkim dobrą zabawą. Obecny podczas wydarzenia Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk otworzył rozgrywki oraz życzył kolejnych udanych przedsięwzięć wpływających na edukację wszystkich podopiecznych.