Śniadanie Wielkanocne u Starosty

Śniadanie Wielkanocne u Starosty

13 kwietnia b.r. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się Spotkanie Wielkanocne z udziałem władz samorządowych z terenu Powiatu Węgrowskiego, przedstawicieli jednostek organizacyjnych i służb mundurowych, stowarzyszeń i organizacji. Gospodarzem spotkania był Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk, który dziękując wszystkim za przybycie złożył życzenia zdrowych, radosnych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Wielkanocnych.

Gościem honorowym  była Wicemarszałek Senatu RP Pani Maria Koc, która dziękując za zaproszenie na spotkanie złożyła życzenia Wielkanocne.