Sadowieńskie Forum Kobiet

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Sadowieńskie Forum Kobiet

Drukuj
Wystąpienie Wicestarosty Węgrowskiego Haliny Ulińskiej (galeria: 1)

Dnia 7 kwietnia b.r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem odbyło się Sadowieńskie Forum Kobiet  „Wyzwania dla aktywnej kobiety XXI wieku”. Licznie zebranych uczestników powitał Waldemar Cyran Wójt Gminy Sadowne. Następnie przedstawiając opinie na wskazany temat głos zabrały: Maria Koc Wicemarszałek Senatu RP „Kobiety w polityce”, Ewa Orzełowska Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego „Kobieta w samorządzie”, Dorota Skrzypek Mazowiecki Wicekurator Oświaty „Kobieta w Oświacie”, Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski „Kobieta w turystyce”, Danuta Grodzka-Wojdyna Właścicielka Galerii Zambrzyniec „Kobieta w Kulturze” i Edyta Dąbrowska właściciela Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego „Kobieta w Biznesie”.

Wicestarosta Halina Ulińska przybliżając zebranym tematy dotyczące szeroko rozumianej Turystyki, podkreślała jak ważna jest promocja swojego regionu w rozwoju tej gałęzi gospodarki. Korzystając z doświadczeń zdobytych podczas: promocji Powiatu na Dniach Polonii w Berlinie i Międzynarodowych Targach Turystycznych w Nadarzynie, organizacji I Kongresu Turystycznego Powiatu Węgrowskiego a także zdobytej wiedzy podczas udziału w X Sejmiku Turystycznym Mazowsza a także Kongresie Promocji w Płocku, podkreślała, jak ważne jest aby osoby związane z Turystyką mogły na niej zarabiać. Zebrani na kongresie mogli także dowiedzieć się, jak bardzo ważną kwestią jest rozwój turystyki kulinarnej i promocja lokalnych wytwórców.

Podczas Forum odbyło się także rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Wielkanocnego, w którym udział brali uczniowie Technikum Gastronomicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem.

Zebranych powiatał Waldemar Cyran Wójt Gminy Sadowne (galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
Wystąpienie Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc (galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
Wystąpienie Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Ewy Orzełowskiej (galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
Wystąpienie Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty Doroty Skrzypek (galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
Dekoracja tego stołu zajęłą I miejsce. (galeria: 21)
Wystąpienie Wicestarosty Węgrowskiego Haliny Ulińskiej (galeria: 22)
(galeria: 23)
(galeria: 24)
(galeria: 25)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.