Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Dzisiaj nieubłaganie dobiegły końca wakacje. 1 września nauczyciele oraz uczniowie spotkali się w szkolnych murach by świętować rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

Starosta Węgrowski Ewa Besztak uczestniczyła w oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, gdzie uroczyście powitała nową dyrektor dr Ewę Dmowską.

Wicestarosta Marek Renik reprezentował Samorząd Powiatu Węgrowskiego na oficjalnych rozpoczęciach roku szkolnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie oraz Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ostrówku, a Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz świętował wraz ze społecznością Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie.