powiatwegrowski.pl - Strona główna

Promocja powiatu na VI Międzynarodowym Turnieju Smaków

Drukuj
(galeria: 1)

Tłumy odwiedzających przybyły na odbywający się 30 czerwca b.r. VI Międzynarodowy Turniej Smaków. Była to doskonała okazja do promocji powiatu węgrowskiego.

Wydarzenie organizowane przez Lokalną Organizację Turystyczną „Wielki Gościniec Litewski” zgromadziło wielu wystawców, prezentujących swój dorobek kulinarny i artystyczny. Goście mogli zasmakować niecodziennych specjałów kuchni regionalnej a także poznać atrakcje turystyczne regionów, przez które przebiega Szlak Wielkiego Gościńca Litewskiego.

Jak co roku w ramach Turnieju odbyły się również konkursy na najsmaczniejszą potrawę regionalną na szlaku Wielkiego Gościńca Litewskiego oraz na najciekawszy kulinarny prezent z podróży szlakiem WGL - "Gościniec z podróży". Rosnąca popularność wydarzenia corocznie przyciąga rzesze turystów, pasjonatów kuchni regionalnej i okolicznych mieszkańców. Impreza ma charakter plenerowy, a wśród atrakcji są m.in. konkursy kulinarne, spotkania pasjonatów kuchni, warsztaty, prezentacje, degustacje i sprzedaż wyrobów kulinarnych.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.