Powiatowy Dzień Edukacji

Powiatowy Dzień Edukacji

Nagrodzeni nagrodą Starosty Węgrowskiego (galeria: 1)

Starostwo Powiatowe w Węgrowie było organizatorem Powiatowego Dnia Edukacji. Uroczystość odbyła się 13 października 2017 r. w  Węgrowskim Ośrodku Kultury. Zostali na nią zaproszeni pracujący i emerytowani nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Węgrowski. Taka forma obchodów tego święta zaproponowana przez Starostę i Zarząd Powiatu Węgrowskiego odbyła się po raz pierwszy. W związku z tym, że została pozytywnie odebrana, będzie kontynuowana w kolejnych latach. Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk przywitał zebranych i złożył życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nagrody Starosty Węgrowskiego otrzymali: dr Mariusz Dobijański – dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku, mgr Hanna Kasperowicz - dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie, mgr Monika Kowalska - zastępca dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku, mgr Maria Krasnodębska – kierownik internatu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie, mgr Magdalena Olszewska - wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, mgr inż. Michał Orzechowski - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Kochanowskiego w Węgrowie, mgr Anna Pękul – nauczyciel w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie, mgr Izabela Ratyńska - dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie, mgr Andrzej Suchenek - dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie, mgr inż. Adam Uliński - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Kochanowskiego w Węgrowie, mgr Agnieszka Wiśniewska - Wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie.

Uroczystość uświetniły występy uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie (zespołu tanecznego „Sadzewiczowa” oraz wokalistki Pauliny Ogonowskiej) a także ukraińskiego zespołu bandurzystek „Słoneczne Struna”. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy spotkali się na wspólnym posiłku.

Wystąpienie Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka (galeria: 2)
Wystąpienie Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Tadeusza Krupy (galeria: 3)
Wystąpienie Dyrektora ZSP w Łochowie Andrzeja Suchenka (galeria: 12)
Występ Zespołu Tańca Ludowego Sadzewiczowa z ZSP w Łochowie (galeria: 14)