Powiatowe Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2022

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Powiatowe Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2022

Drukuj
(galeria: 1)

21 czerwca w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie odbyły się Powiatowe Targi Pracy i Przedsiębiorczości zorganizowane dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz uchodźców z Ukrainy.

Podczas wydarzenia Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowała Starosta Węgrowski Ewa Besztak. Obecni byli również: Poseł na Sejm RP Maciej Górski, Kierownik Delegatury MUW w Siedlcach Anna Kaszuba, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie Beata Gashi, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych (CUW) w Łochowie - Jacek Niewiadomski a także przedstawiciele instytucji powiatowych i szukający zatrudnienia mieszkańcy powiatu węgrowskiego. Do uczestników targów listy skierowali: Senator RP Maria Koc i Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł.

W targach uczstniczyła także pełnoletnia młodzież z ZSP w Łochowie, która zapoznała się z ofertą firm z naszego powiatu  i mogła skorzystać z porad udzielanych przez doradców zawodowych. Bogatą ofertę wystawienniczą zapewniło liczne grono wystawców, w tym lokalni przedsiębiorcy oraz reprezentanci instytucji użyteczności publicznych.  Stoiska przygotowali: Zakład Krawiecki J&K Jacek Kalisz, Z.P.H.U. Tończa Andrzej Wojtyra, Górmax, P.H.U. MIGAEL Mirosław Miciukiewicz, Z.H.P. Agrola Zdzisław Niegowski, Styropmin, FMU MARTIN Mariusz Krysik, ARCHE, MIKST Sp. z o.o.

Obecni byli również przedstawiciele służb mundurowych: Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie, Zakładu Karnego w Siedlcach, Wojskowego Centrum Rekrutacji w Mińsku Mazowieckim a także pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Siedlcach, Banku Spółdzielczego w Łochowie i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Siedlcach.

Bardzo duże zainteresowanie wzbudzało stoisko Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie, na którym pracownicy przygotowali listę aktualnych ofert pracy a także udzielali informacji dotyczących możliwości wsparcia w zatrudnieniu czy otrzymania dofinansowania na prowadzenie własnej działalności.

Organizatorami targów byli: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie i Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Węgrowie.

Honorowy patronat nad targami objęli: Senator RP Maria Koc, Poseł na Sejm RP Maciej Górski i Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł.

 

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
(galeria: 23)
(galeria: 24)
(galeria: 25)
(galeria: 26)
(galeria: 27)
(galeria: 28)
(galeria: 29)
(galeria: 30)
(galeria: 31)
(galeria: 32)
(galeria: 33)
(galeria: 34)
(galeria: 35)
(galeria: 36)
(galeria: 37)
(galeria: 38)
(galeria: 39)
(galeria: 40)
(galeria: 41)
(galeria: 42)
(galeria: 43)
(galeria: 44)
(galeria: 45)
(galeria: 46)
(galeria: 47)
(galeria: 48)
(galeria: 49)
(galeria: 50)
(galeria: 51)
(galeria: 52)
(galeria: 53)
(galeria: 54)
(galeria: 55)
Pismo Wojewody Konstantego Radziwiłła (galeria: 56)
Pismo Senator RP Marii Koc (galeria: 57)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.