Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

W dniu 6 kwietnia w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Podczas wydarzenia Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentował Wicestarosta Marek Renik.

W teście wiedzy udział wzięło 34 uczniów – finalistów rozgrywek gminnych.

Zwycięzcami w poszczególnych grupach zostali:

Grupa I

I miejsce – Filip Kacprzyk – Szkoła Podstawowa w Kolodziążu,

II miejsce – Iga Ukijańczuk - Szkoła Podstawowa w Grabinach,

III miejsce – Zofia Cyran - Szkoła Podstawowa  im. bł. ks. Edwarda Grzymały w Sadownem,

Grupa II

I miejsce  – Kacper Cengelenga - Szkoła Podstawowa Nr 3 Im. Marii Konopnickiej w Łochowie,

II miejsce – Aleksandra Sęk - Szkoła Podstawowa Nr 3 Im. Marii Konopnickiej w Łochowie,

III miejsce – Krzysztof Przyborowski - Szkoła Podstawowa Nr 3 Im. Marii Konopnickiej w Łochowie,

Grupa III

I miejsce  – Bartosz Rudnicki - Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie,

II miejsce – Aleksandra Grzelak – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie,

III miejsce – Amelia Puścion – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie.

Za najlepsze 3 miejsca w każdej grupie, uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe, Komendę Powiatową PSP Odział Powiatowy Związku OSP RP.

Zwycięzcy  z poszczególnych grup wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich konkursu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Tekst i zdjęcia: Komenda Powiatowa PSP w Węgrowie