Powiat Węgrowski z pomocą dla powodzian

Powiat Węgrowski z pomocą dla powodzian

Starosta Powiatu Węgrowskiego Ewa Besztak we współdziałaniu z Komendantem Powiatowym PSP w Węgrowie Mateuszem Bieniakiem oraz Przewodniczącym Solidarności Rolników Indywidualnych Łukaszem Komorowskim ogłasza zbiórkę artykułów pierwszej potrzeby dla mieszkańców dotkniętych powodzią na południu Polski.

Co zbieramy:

• wodę pitną (butelkowaną)
  • żywność (np. słoiki, konserwy)
  • kuchenki turystyczne
  • kanistry
  • śpiwory
  • karimaty
  • koce
  • latarki
  • baterie
  • ładowarki
  • środki higeniczne
  • wiadra
  • łopaty
  • pompy
  • agregaty prądotwórcze
  • taczki

Gdzie zbieramy:

Dawna siedziba KP PSP w Węgrowie ul. Strażacka 4

Tel. kontaktowe:

Przewodniczący Solidarności RI Łukasz Komorowski 503 563 095

Biuro Zarządzania Kryzysowego 25 740 92 61

Zbiórka będzie prowadzona w środę i czwartek (18-19.09.) w godz. 14.00-18.00

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc.

W dniu 16 września br. w budynku Starostwa Powiatowego w Węgrowie, odbyło się spotkanie dotyczące możliwości przeprowadzenia zbiórki.