Powiat Węgrowski otrzymał dofinansowanie

Powiat Węgrowski otrzymał dofinansowanie

W dniu 28.05.2018 r. została podpisana umowa dotycząca udzielenia dotacji ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego na zadanie z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Kwota w wysokości 165 000 zł zostaje przeznaczona na realizację  zadania pod nazwą „Budowa drogi powiatowej nr 4206W Sadowne – Kołodziąż – Złotki – granica powiatu w miejscowości Złotki” polegającej na wykonaniu inwestycji o nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej, długości 1 139,35 km zlokalizowanej na terenie gminy Sadowne. W imieniu Zarządu Woj. Mazowieckiego umowę podpisali Wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska, Członek Zarządu Woj. Mazowieckiego Elżbieta Lanc. Powiat Węgrowski był reprezentowany przez Starostę Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka, Wicestarostę Halinę Ulińską przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Węgrowskiego Anny Pawełas. Inwestycja będzie realizowana przez Powiat Węgrowski przy współudziale finansowym gminy Sadowne. Całkowity koszt inwestycji wynosi: 667 969,58 zł.

Realizacja zadania przewidziana jest do 30.08.2018 r.

Wystąpienie Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Janiny Ewy Orzełowskiej (galeria: 2)
Wystąpienie Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbiety Lanc (galeria: 3)