Powiat Węgrowski na Międzynarodowych Targach Turystycznych

Powiat Węgrowski na Międzynarodowych Targach Turystycznych

Stoisko Powiatu Węgrowskiego na Międzynarodowych Targach Turystycznych (galeria: 1)

Międzynarodowe Targi Turystyczne odbyły się w dniach 14-16 października 2016 r. w Nadarzynie. Zostały zorganizowane przez National Geographic, Ministerstwo Sportu i  Turystyki, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Seszele oraz Ptak Warsaw Expo. Na ogromnej powierzchni hal wystawowych zaprezentowało się ponad 600 wystawców z całego świata.

Pięknie zaprojektowane było stoisko województwa mazowieckiego, w którym przewidziano miejsce wystawowe dla Lokalnej Organizaci Turystycznej Wielki Gościniec Litewski i Powiatu Węgrowskiego. Stoisko nasze obsługiwane przez Podinspektora ds promocji Katarzynę Gołębiewską cieszyło się wielkim zainteresowaniem zwiedzających. Mieliśmy foldery „Powiat Węgrowski" w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Wyświetlany był także film „Powiat Węgrowski".

Na urocczystość otwarcia Targów przybyli: Wiceminister Ministerstwa Sportu i Rekreacji Dawid Lasek, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Rafał Rajkowski, Prezes Holdingu Ptak Warsaw Poland, ambasadorowie i przedstawiciele 25 państw. Powiat Węgrowski reprezentowała Wicestarosta Halina Ulińska. Uroczystość otwarcia uświetnił koncert  fortepianowy utworów Fryderyka Chopina i występ Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze".

Stoisko Powiatu Węgrowskiego na Międzynardowych Targach Turystycznych (galeria: 2)
Uroczyste otwarcie Targów (galeria: 5)
Występ Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze" (galeria: 7)
Wystąpienie Wiceministra Sportu i Turystyki Dawida Laska (galeria: 8)