Posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Węgrowie

Posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Węgrowie

17 listopada odbyło się kolejne posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Węgrowie, której przewodniczy Starosta Węgrowski Ewa Besztak.

W trakcie obrad podjęto uchwały w sprawie planu inwestycyjnego oraz finansowego na rok 2021 na dzień 30 września 2021 r., a także zaopiniowania zbycia aktywów trwałych zakładów (aparatu RTG) oraz oddania w najem nieruchomości stanowiącej zasób Zakładu.

Dyrektor SP ZOZ przedstawił także informację na temat bieżącej sytuacji finansowej SP ZOZ-u w 2021 r. oraz sytuacji związanej z epidemią SARS-COV-2.