Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

13 grudnia br. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Węgrowie odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy, organu opiniodawczo – doradczego Starosty w zakresie realizacji polityki rynku pracy.

W spotkaniu uczestniczyła P. Ewa Besztak Starosta Węgrowski, która wręczyła akt powołania P. Małgorzacie Szeja Prezesowi Lokalnej Grupy Działania „Bądźmy Razem”  na członka rady oraz podziękowała dotychczasowemu przewodniczącemu  P. Mieczysławowi Wójcikowi za pracę w Powiatowej Radzie Rynku Pracy.

W wyniku głosowania członkowie rady jednogłośnie wybrali na przewodniczącego P. Bogdana Dolińskiego Wójta Gminy Grębków.

Tematem posiedzenia Rady było przedstawienie bieżącej sytuacji na lokalnym rynku pracy oraz zatwierdzenie ostatecznych limitów środków na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu.

Po zakończeniu części oficjalnej odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem Pani Starosty, członków Powiatowej Rady Rynku Pracy oraz pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie.

Ewa Nojszewska
Z-ca Dyrektora PUP Węgrów