Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Drukuj
(galeria: 1)

W dniu 27 września br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, odbyło się drugie w tym roku posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.

Posiedzeniu przewodniczył Wicestarosta Marek Renik, natomiast obrady prowadził Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Włodzimierz Cichocki. W obradach uczestniczyli członkowie Komisji oraz zaproszeni komendanci, inspektorzy oraz dyrektorzy powiatowych szkół, jednostek, służb, inspekcji  i straży. W trakcie posiedzenia omówiono następujące sprawy:

- sytuację pandemiczną na terenie powiatu;

- działania oraz przeprowadzone akcje w celu stworzenia maksymalnie bezpiecznych warunków wypoczynku dzieci i młodzieży w okresie letnim pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2022”;

- zagrożenia porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli na terenie powiatu;

- stan bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na terenie powiatu węgrowskiego oraz skuteczność przepisów w zakresie ograniczania narkomanii i spożywania alkoholu (w szczególności w placówkach oświatowych, kulturalnych, sportowych).

 

 

Naczelnik WZK

Włodzimierz Cichocki

(galeria: 2)
(galeria: 3)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.