Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Drukuj
(galeria: 1)

W dniu 28 lutego br. w formie on-line (wideokonferencja), odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.

Posiedzeniu przewodniczyła - Starosta Ewa Besztak, natomiast obrady prowadził Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego. W posiedzeniu uczestniczyli członkowie Komisji oraz zaproszeni komendanci, inspektorzy , dyrektorzy powiatowych jednostek, służb, inspekcji  i straży. W trakcie posiedzenia omówiono min.:

-  sytuację pandemiczną na terenie powiatu oraz działania podejmowane w tym zakresie;

- realizację programu „Bezpieczny Powiat Węgrowski” przez instytucje realizujące ten program;

- działania oraz przeprowadzone akcje w celu stworzenia maksymalnie bezpiecznych warunków zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży „Bezpieczne ferie 2022”;

- wyniki podejmowanych działań w zakresie udzielania niezbędnej pomocy dla osób potrzebujących wsparcia w sezonie zimowym 2021/2022.

 

Info: Włodzimierz Cichocki/Wydział Zarządzania Kryzysowego

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.