Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Drukuj
(galeria: 1)

W dniu 22 lutego br., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, odbyło się drugie w tym roku posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, które prowadzili Wicestarosta Marek Renik i Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Włodzimierz Cichocki.

 W posiedzeniu uczestniczyli członkowie Komisji oraz zaproszeni Komendanci, Inspektorzy , Dyrektorzy powiatowych, miejskich jednostek, służb, inspekcji  i straży oraz Kierownik Nadzoru Wodnego PGW Wody Polskie w Węgrowie. W trakcie posiedzenia omówiono następujące sprawy:

- działania oraz przeprowadzone akcje w celu stworzenia maksymalnie bezpiecznych warunków zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży „Bezpieczne ferie 2019”;

- wyniki podejmowanych działań w zakresie udzielania niezbędnej pomocy dla osób potrzebujących wsparcia w sezonie zimowym 2018/2019;

- zagadnienia związane z bezpieczeństwem powodziowym na terenie powiatu węgrowskiego.

Część zgłoszonych wniosków członków Komisji, zostanie przedstawiona na posiedzeniu Konwentu Wójtów i Burmistrzów Powiatu Węgrowskiego w dniu 25.02. br.

 

Naczelnik WZK

Włodzimierz Cichocki

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.