powiatwegrowski.pl - Strona główna

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Drukuj
Zebranych powitał Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie Andrzej Styrczula. (galeria: 1)

„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć  na nie wpływ” – to tytuł debaty społecznej, która odbyła się 9 listopada 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie. W spotkaniu udział wzięli funkcjonariusze i pracownicy węgrowskiej policji na czele z komendantem mł. insp. Andrzejem Styrczulą, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, instytucji społecznych i mieszkańcy Powiatu Węgrowskim. Podczas debaty omawiano zagadnienia dotyczące poprawy bezpieczeństwa. Mówiono między innymi o funkcjonowaniu Krajowej Mapy Zagrożeń, aplikacji „Moja Komenda” a także o programie „Dzielnicowy bliżej nas”.

Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowała Wicestarosta Halina Ulińska, która w swoim wystąpieniu podkreślała bardzo odpowiedzialną rolę prewencji w kontakcie z lokalną społecznością. Wicestarosta mówiła o prowadzonych przez Powiat inwestycjach drogowych, mających realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa użytkowników dróg a także o konferencjach  dotyczących bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, które cyklicznie organizuje Starostwo.

Organizatorem debaty była Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie.

Od lewej: Leszek Redosz Wiceburmistrz Węgrowa, Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski, Komendnat Powiatowy Policji w Wegrowie Andrzej Styrczula i Komendant PSP Jarosław Soszyński. (galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
Wystąpienie Wicestarosty Haliny Ulińskiej. (galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.