Półkolonie zimowe

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Półkolonie zimowe

Drukuj
Uczestnicy półkolonii zimowych ze Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Zającu. (galeria: 1)

W  trakcie trwających ferii zimowych, 16 lutego 2017 roku Starostwo Powiatowe w Węgrowie odwiedzili uczestnicy półkolonii zimowych ze Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Zającu.

Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Lidia Siuchta przybliżyła dzieciom czym zajmuje się urząd i jak wyglądają sesje Rady Powiatu, odbywające się właśnie w sali konferencyjnej, w której się znajdowali. Wyświetlony został także film o Powiecie Węgrowskim, pokazujący piękno naszego regionu.

Uczestnicy zimowiska otrzymali gadżety z logo powiatu, w tym również kamizelki i opaski odblaskowe, dzięki którym będą lepiej widoczne i bezpieczniejsze na drogach. Na zakończenie miłego spotkania na „małych gości” czekał przygotowany słodki poczęstunek.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.