Podziękowania dla Strażaków

Podziękowania dla Strażaków

W ostatnich dniach przez nasz powiat przeszło kilka groźnych nawałnic, które wyrządziły sporo szkód. Tylko wczoraj ze skutkami silnego wiatru, gradobicia i ulewnych deszczy walczyło 84 strażaków z Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych.

Samorząd Powiatu Węgrowskiego składa serdeczne podziękowania dla wszystkich służb, a w szczególności dla Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych za ogrom ofiarnej i skutecznej pracy, jaką wykonano, aby zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.