Podsumowanie sezonu PMKS Nike Węgrów

Podsumowanie sezonu PMKS Nike Węgrów

Dobiegł końca trudny dla PMKS Nike Węgrów sezon. Mimo niezbyt udanego początku, dzięki zmianom zarządczo-organizacyjnym, Nike wraz z biegiem czasu wracało na stabilny tor, ostatecznie plasując się na 3. miejscu w II Lidze Kobiet.

30 marca odbyło się wydarzenie, na którym podsumowano miniony sezon, podziękowano sponsorom oraz wręczono pamiątkowe statuetki.

Podsumowanie rozpoczął Prezes Klubu Hubert Śledziewski. Następnie głos zabrała Starosta Węgrowski Ewa Besztak, która odebrała z rąk Prezesa statuetkę z podziękowaniami za to, że Powiat Węgrowski jest sponsorem głównym klubu.

Starosta Węgrowski Ewa Besztak podziękowała zarządowi i zawodnikom, pogratulowała wyniku sportowego, zadeklarowała swoje dalsze wsparcie i chęć współpracy w dalszym rozwoju PMKS Nike Węgrów, następnie wręczyła pamiątkowe upominki.

Udział w tym uroczystym wydarzeniu wzięli również: Burmistrz Miasta Paweł Marchela, Zastępca Burmistrza Halina Ulińska oraz działacze i sympatycy klubu.